fbpx

Zakład Handlowy

Firma Z.H. Zbigniew Janoszek zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju materiałów budowlanych dla hurtowni, firm sieciowych, producentów dachów i systemów dociepleń. Dużą część asortymentu stanowi nowoczesne oświetlenie LED zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Jest to typowa firmowa strona internetowa w czytelny sposób prezentująca ofertę firmy.

Oferta elementów zewnętrznych obejmuje produkty takie jak telebimy, oprawy drogowe, parkowe i parkingowe, lampy do tuneli, na boiska, do basenów i fontann. Oświetlenie wewnętrzne to produkty przeznaczone do magazynów, hal, sklepów oraz galerii, także dekoracyjne świeczniki, świece i plafoniery, które mogą być wykorzystane w budynkach mieszkalnych. Technologia LED jest rozwiązaniem energooszczędnym, które sprawdza się w domach jednorodzinnych oraz w zastosowaniach biznesowych, również tam, gdzie kluczowe znaczenie ma jakość światła, na przykład na wystawach sklepowych. Szeroki wybór produktów oferowanych przez firmę umożliwia dobór oświetlenia do różnych celów

Oprócz oświetlenia LED firma Z.H Zbigniew Janoszek dostarcza materiały budowlane, w tym membrany paroprzepuszczalne, folie izolacyjne, listwy oraz siatki podtynkowe. Dostępne są także kompozytowe słupy oświetleniowe, w tym kolorowe słupy przeznaczone specjalnie na place zabaw. Kompozyt to lekki materiał, który można łatwo transportować, a wykonane z niego słupy montuje się w bardzo prosty sposób. Przedsiębiorstwo dostarcza także maszty odgromowe i różnego rodzaju maszty flagowe – przenośne, klasyczne oraz elewacyjne.

map

biuro@net-studio.pl

+48 883 017 437

Napisz do nas wiadomość