fbpx

Sklep internetowy: twojatrampolina.pl

Sklep twoja-trampolina.pl oferuje sprzęt do ćwiczeń zrobiony z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane tworzywa umożliwiają komfortowe skakanie i pozwalają na zwiększenie maksymalnego obciążenia. Trampoliny ogrodowe są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i bardzo trwałe.

Twoja -trampolina.pl to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży trampolin do ogrodu. W ofercie znajduje się szeroki wybór sprzętu o różnych wymiarach. Trampoliny wyposażone są w specjalne siatki zabezpieczające, które chronią przed bolesnym upadkiem w czasie wykonywania ćwiczeń

Solidne wykonanie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. W sklepie dostępne są także kompletne zestawy, składające się z trampoliny, siatki zabezpieczającej oraz funkcjonalnej drabinki.

W ofercie znajdziemy trampoliny, które doskonale nadają się do przydomowego ogrodu i pozwalają na połączenie przyjemnej zabawy z aktywnością fizyczną. Asortyment obejmuje również namioty na trampoliny. Podobnie jak standardowe namioty zostały one wyposażone w zamykane wejście oraz okienka, które wpuszczają do środka dzienne światło. Są łatwe w montażu i stabilne. Tkanina zastosowana do ich produkcji to mocny splot poliestru, skutecznie chroniący przed promieniowaniem UV. Konstrukcje na trampoliny spełniają te same funkcje jak klasyczne namioty, ale znajdują się nad powierzchnią ziemi, więc są izolowane od niskiej temperatury podłoża oraz wilgoci. Trampolina zmieści się w każdym ogrodzie i dostarczy dużo zabawy dzieciom i dorosłym.

map

biuro@net-studio.pl

+48 883 017 437

Napisz do nas wiadomość