fbpx

Sklep internetowy: darymex – Brzeszcze k. Oświęcimia

Darymex to firma, która specjalizuje się w produkcji konfekcji pościelowej oraz stołowej. Sklep internetowy oferuje wyroby firmowe, a także różnego rodzaju tekstylia, które są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym.

Darymex ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów tekstylnych. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym parkiem maszynowym, który zapewnia wysoką jakość produktów. Tkaniny spełniają standardy określone w dyrektywach o bezpieczeństwie i ochronie zdrowia. Wyróżniają się estetycznym wyglądem oraz dużą trwałością.

darymex

W ofercie sklepu prowadzonego przez firmę Darymex dostępny jest bogaty wybór konfekcji pościelowej między innymi pościele, ochraniacze na materace, prześcieradła zwykłe i z gumką oraz podszewki. Produkty wykonane są z różnych materiałów i charakteryzują się urozmaiconym wzornictwem, można więc dobrać akcesoria do każdej sypialni. Darymex oferuje także wysokiej jakości konfekcję stołową, na przykład obrusy, serwetki i bieżniki w kształcie prostokąta, kwadratu lub owalu. Dostępna jest konfekcja z różnych materiałów, w tym plamoodpornych, lnianych, bawełniano-lnianych i kanwy poliestrowej. Tkaniny są jednobarwne, żakardowe, z koronką lub z nadrukiem. Sklep prowadzi także sprzedaż hurtową, która dotyczy produktów takich jak koce, narzuty, ręczniki, dywaniki, zasłony, firany i kołdry. Szeroki asortyment wyrobów dostępnych w sklepie Darymex umożliwi skompletowanie tekstyliów niezbędnych w każdym domu. Kupimy tutaj również produkty przeznaczone dla firm, na przykład hoteli oraz restauracji.

map

biuro@net-studio.pl

+48 883 017 437

Napisz do nas wiadomość