fbpx

Mgodlewska.pl

Pod adresem mgodlewska.pl stworzyliśmy klasyczną stronę internetową reklamującą usługi firmy. Emmi Design zajmuje się świadczeniem usług w zakresie profesjonalnego projektowania oraz wystroju wnętrz.

Tworzy ciekawe aranżacje mieszkań, domów jednorodzinnych, rezydencji, a także różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Przygotowuje projekty kuchni, łazienek, salonów i sypialni utrzymanych w nowoczesnych stylu. Wykonanie każdego zlecenia opiera się na indywidualnym podejściu i poznaniu potrzeb klienta. W czasie pracy nad wystrojem Emmi Design bierze pod uwagę styl życia, upodobania i oczekiwania użytkowników danej przestrzeni. Projekty inspirowane są nagradzanymi rozwiązaniami. Aranżacje tworzone przez Emmi Design łączą estetykę oraz funkcjonalność, zapewniają wygodę w czasie codziennego korzystania z pomieszczeń. Projektantka czerpie pomysły z różnych stylów. Wykorzystuje między innymi elementy nowoczesne oraz klasyczne, żeby stworzyć wnętrza, które wyróżniają się przede wszystkim harmonią.

Wnętrza aranżowane przez Emmi Design powstają z wykorzystaniem gustownych mebli oraz dodatków. Charakteryzują się starannie przemyślanymi połączeniami różnych kolorów i form. Oferta firmy skierowana jest do wszystkich osób, które pragną stworzyć funkcjonalną, komfortową i jednocześnie stylową przestrzeń w swoim domu. Dzięki rozległej wiedzy dotyczącej dostępnych na rynku rozwiązań projektantka może doradzić wybór optymalnego wyposażenia wnętrza, które spełni wymagania dotyczące jakości. Wszystkie meble oraz akcesoria będą się doskonale komponować i stworzą przemyślaną, harmonijną całość. Pracowaliśmy również nad pozycjonowaniem strony tak aby dostarczyć jak najwięcej klientów na projektowanie i wystrój wnętrz.

map

biuro@net-studio.pl

+48 883 017 437

Napisz do nas wiadomość