fbpx

Aqua-Fun – fitness w Bielsku-Białej

Aqua-fun oferuje fitness w wodzie, wykonaliśmy dla ekipy: klasyczną stronę internetową. Znajdziemy tutaj szeroki wybór zajęć przeznaczonych dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności.

Ćwiczenia prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią w pełni wykorzystać zalety tej metody treningów. Aqua aerobik jest bezpieczną formą aktywności fizycznej, przeznaczoną również dla osób o ograniczonej sprawności. Gimnastyka w basenie jest łatwiejsza ze względu na naturalną wyporność wody i z tego powodu mniej obciąża stawy oraz zmniejsza ryzyko kontuzji. Z tych powodów jest polecana między innymi kobietom w ciąży i osobom starszym.

Aqua-fun udostępnia szeroki wachlarz różnych ćwiczeń, które pomogą w poprawieniu kondycji, zwiększeniu sprawności, a także w odchudzaniu. Trening w wodzie spala dużo kalorii i jest bardzo dobrym sposobem na wyszczuplenie oraz wyrzeźbienie ciała, więc Aqua-fun ma również ofertę skierowaną do osób, które chcą pozbyć się nadwagi, popracować nad sylwetką i skutecznie usunąć uporczywy i mało estetyczny cellulit.

Oferta Aqua-fun obejmuje również zajęcia fizjoterapeutyczne, w tym masaże, które pozwalają na przyjemny relaks oraz są korzystne dla zdrowia. Fizjoterapia pomaga w pozbyciu się wielu dolegliwości, między innymi przynosi dobre rezultaty w przypadku urazów i kontuzji, bólu kręgosłupa oraz innych częstych problemów z układem ruchu. Klienci mogą również skorzystać z porad udzielanych przez dietetyka, które ułatwią skomponowanie prawidłowego, zdrowego jadłospisu i spalenie zbędnych kilogramów. Skutecznie wykonane pozycjonowanie pozwoliło dotrzeć do nowych klientów zainteresowanych zdrowym sposobem życia oraz poprawą sylwetki.

map

biuro@net-studio.pl

+48 883 017 437

Napisz do nas wiadomość