fbpx

ACK Automatyka

ACK Automatyka to firma, która świadczy usługi obejmujące projektowanie i wykonanie układów opartych na sterownikach PLC oraz układów automatyki.

Oferta obejmuje również wprowadzanie modyfikacji i przeprowadzanie modernizacji już istniejących układów. ACK Automatyka współpracuje z zakładami produkcyjnymi, które wykorzystują linie technologiczne i urządzenia przemysłowe, a także z przedsiębiorstwami produkującymi maszyny przeznaczone dla różnych dziedzin przemysłu.

Wykonana przez nas klasyczna strona internetowa w łatwy i czytelny sposób prezentuje ofertę firmy.

Usługi polegają między innymi na programowaniu sterowników PLC, które odpowiadają za działanie urządzeń. Firma specjalizuje się również w projektowaniu oraz wdrażaniu układów sterowania, które mogą być przeznaczone dla pojedynczych urządzeń lub złożonych linii technologicznych w dużych obiektach przemysłowych. Zespół specjalistów gwarantuje dobór właściwego systemu sterowników, osprzętu elektronicznego i urządzeń pomiarowych, a także instalację całego systemu, montażu szaf sterowniczych oraz przeprowadzenie niezbędnych szkoleń w zakresie jego obsługi.

ACK Automatyka zajmuje się również serwisowaniem maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Oferta dotyczy urządzeń działających w oparciu o sterowniki PLC, a także starszych maszyn wyposażonych w sterowanie przekaźnikowe. Firma gwarantuje szybki dojazd oraz sprawne przeprowadzenie diagnostyki i wykrycie przyczyn awarii. Z usług mogą skorzystać także przedsiębiorstwa, które chcą przeprowadzić modernizację parku maszynowego oraz przeprowadzić optymalizację procesu produkcyjnego.

Siedziba firmy: Bielsko-Biała.

map

biuro@net-studio.pl

+48 883 017 437

Napisz do nas wiadomość