Ponad połowa internautów w Polsce kupuje w internecie

To ponad 13milionów ludzi. Jeśli się więc zastanawiasz czy otworzyć swój biznes to nie ma lepszego argumentu niż te dane. Dlatego pytaniem nie powinno być: czy założyć sklep internetowy, ale dlaczego go jeszcze nie masz?

Prawdopodobnie masz kilka wątpliwości, które mogą Ciebie blokować i zniechęcać od założenia sklepu internetowego:
1. nieznajomość szczegółów technicznych i brak wiedzy - otwarcie własnego biznesu internetowego to nie budowa promu kosmicznego, nie trzeba być geniuszem informatyki. Wystarczy poświęcić kilka godzin, aby nauczyć się obsługi, która jest naprawdę bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy komputerów poradzą sobie bez problemu.

Kwestiami typowo programistyczno - technicznymi zajmiemy się my. Zadbamy, aby Twój czas poświęcany był tylko na rozwój biznesu,
a nie studiowaniu internetu w poszukiwaniu rozwiązania problemów.

2. brak pomysłu - oczywistym jest, że gigantów w handlu elektroniką itp. nie da się przebić. To tak jak w realnym życiu: Ikea raczej jest nie do przebicia, ale jest dużo innych dziedzin na których można zarobić. Przykład? Wykonaliśmy: sklep z trampolinami, sklep z akcesoriami do bonsai, sklep z łukami, sklep z kominkami.

3. myślisz, że sklep jest drogi - otwarcie sklepu, jest jedną z najtańszych form reklamy, preacuje on na Twoje zyski przez 24 godziny na dobę. Nie musisz inwestować w lokal, wyposażenie itp.Skoro już wiesz, że otwarcie sklepu internetowego to tak naprawdę nic trudnego i nie musisz się tego obawiać to czas najwyższy poznać plusy tego rozwiązania.

1. lepsza prezentacja swoich produktów - możesz w dowolny sposób prezentować produkt, dodawać zdjęcia, filmy, rysunki techniczne itp. Publikować zarówno opisy krótkie dla zdecydowanych klientów, jaki i długie dla tych, którzy chcą się bardziej zapoznać z tematem.

2. docierasz do klientów z całej Polski i zagranicy. Nie ma znaczenia czy sklep internetowy prowadzony jest w Bielsku-Białej, a klient jest w Gdyni. Co więcej możemy dla Ciebie przygotować sklep wielojęzyczny i handel z klientami z zagranicy będzie bardzo prosty.

3. oszczędzasz czas - dzięki wbudowanym narzędziom oraz integracji z bankami, firmami kurierskimi itp. wiele rzeczy można zautomatyzować. Lepiej skupić się na rozwoju swojego sklepu zamiast siedzieć nad mailami i papierami.

4. możesz indywidualnie zadbać o klienta. Najlepszy przykład: czy też masz swojego ulubionego kuriera, który zawsze jest na czas, wiesz, że zawsze jest uśmiechnięty, a kurier z innej firmy notorycznie nie dostarcza paczek albo się spóźnia? Wystarczy ustawić kilku kurierów do wyboru i klient będzie bardziej przekonany do zakupu u Ciebie niż gdzie indziej.

5. Możesz handlować towarem, którego fizycznie nie masz. Od zamówienia do wysyłki jest najczęściej kilka godzin na przygotowanie towaru, często stosowana jest także wysłka bezpośrednio od dostawcy/hurtowni do klienta docelowego.

Zapraszamy do naszego biura, w którym będziemy mogli bardziej dokładnie opowiedzieć Tobie o sklepach internetowych.

Dane kontaktowe

Adres

Net-Studio
    ul. Armii Krajowej 220
    Bielsko-Biała

Telefon

33 487 66 33

Email

biuro@net-studio.pl