Bioekol.com

bioekol
Bioekol to sklep, w którym znajdziemy szeroki wybór kominków, pieców, a także akcesoriów i paliw, które są niezbędne do ich funkcjonowania. Dostępne są różnorodne rozwiązania i projekty w stylu nowoczesnych i tradycyjnym. Firma oferuje kominki wiszące, wolnostojące oraz klasyczne.

Duża część asortymentu to tak zwane biokominki, czyli kominki, w których spala się specjalne paliwo, na przykład w postaci żelowej lub płynnej. Są one bezwonne i bezdymne, dlatego mogą być wykorzystane praktycznie w każdym pomieszczeniu i nie wymagają stosowania przewodów dymowych. Jest to nowoczesne, ekologiczne, a także bezpieczne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się pięknym kominkiem w każdym pokoju niezależnie od jego rozmiarów. Bioekol oferuje również bardziej tradycyjne piece wolnostojące na pellet lub drewno. Nowoczesne piece tego typu można ustawiać także w pomieszczeniach mieszkalnych. Są proste w obsłudze, a także wyróżniają się nowoczesną estetyką. Łączą zalety tradycyjnego pieca oraz kominka. Oryginalnym produktem sprzedawanym przez Bioekol są tradycyjne piece gliniane, które stanowią wyjątkową dekorację wnętrza, np. w stylu rustykalnym.

Bioekol oferuje także możliwość wykonania kominka na indywidualne zamówienie, w tym różnego rodzaju wkłady i obudowy, z których można skorzystać. Kupimy tutaj również biopaliwo oraz akcesoria niezbędne do wygodnego używania i czyszczenia domowego kominka. Firma sprzedaje przede wszystkim nowoczesne, ekologiczne urządzenia przeznaczone do domów jednorodzinnych. Dzięki dobraj współpracy wykonaliśmy też pozycjonowanie
« Powrót