Serwis komputerowy - Bielsko-BiałaDla ArtCREATOR wykonaliśmy stronę internetową oraz pozycjonowanie - kompleksową usługę pozwalającą na skuteczną reklamę w internecie. ArtCreator zajmuje się sprzedażą nowego oraz używanego sprzętu, w tym komputerów, laptopów i drukarek, a także serwisem urządzeń na miejscu lub z dojazdem do klienta.

ArtCREATOR sprzedaje, instaluje i konfiguruje oprogramowanie do różnych zastosowań, na przykład do prowadzenia firmy, biurowe, antywirusowe i graficzne. Oferuje trwałe kasowanie i odzyskiwanie danych. Klienci mogą także skorzystać z usług projektowania i wykonywania sieci komputerowych zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych, w tym również kompleksowej obsługi obejmującej konfigurację i serwisowanie urządzeń sieciowych. Firma projektuje i montuje systemy monitoringu, w tym monitoring IP i systemy analogowe. Oferta obejmuje również konfigurację oraz administrację serwerami, a także pomoc i doradztwo przy zakupie oraz sprzedaży serwerów.

ArtCREATOR świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Oferuje także rozwiązania tworzone specjalnie dla małych przedsiębiorstw. Udostępnia doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego oprogramowania oraz serwerów. Wysoka jakość usług zapewnia sprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego. Współpraca z ArtCREATOR umożliwia wdrożenie nowoczesnych rozwiązań zwiększających efektywność działania przedsiębiorstwa. Sprawna realizacja wszystkich zadań gwarantuje szybkie usuwanie wszystkich awarii i usterek. ArtCREATOR to autoryzowany partner firmy Actina Solar, która jest największym producentem serwerów w kraju.
« Powrót